31 خرداد ، مهلت تسلیم اظهارنامه عملکرد 1396 صاحبان مشاغل
0
0

با سلام و خسته نباشید.  اینجانب در یک شرکت عضو هیت مدیره بودم و یک سال پیش با ثبت صلح نامه در اسناد رسمی و رفتن به اداره مالیات و انجام امور اداری و همچنین اداره ثبت شرکت ها از این شرکت انصراف داده و بیرون آمدم. حال بعد از یک سال نامه ای مبنی بر ندادن مالیاتهای 5 سال پیش برای من ارسال شده و همچنین حسابهای بانکی من را مسدود کرده اند.

اولا: آیا با اینکه من با شخص دیگری صلح کرده ام باز هم خودم باید مالیاتهای سالهای قبل را پرداخت کنم یا فردی که سهم مرا خریده است باید این کار را انجام دهد.

ثانیا: آیا نباید اداره مالیات قبل از انتقال سهم مالیات را محاسبه می کرد و مرا در جریان امور قرار میداد؟ و آیا می توانم بابت این موضوع از اداره مالیات شکایت کنم؟

ثالثا : وقتی سهمی فروخته می شود مگر تمام سهم با سود و زیان و امور مالیاتی و …. به غیر انتقال نمی یابد؟ آیا می توانم از فردی که سهم را به او فروخته ام از راه قانونی اقدام کنم که ایشان مالیات را پرداخت کنند؟

نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما
  معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور از امکان ارسال صورت معاملات فصلی مربوط به تمامی فصول سال ۱۳۹۶ تا پایان اردیبهش... / مشاهده ادامه
جمع عمومی عادی سالیانه بیمه ما (زیرمجموعه بورسی بانک ملت) با حضور حمید تاجیک عضو هیات مدیره بانک ملت و اکثریت سهامداران در روز ۳۰ تیر ماه ب... / مشاهده ادامه