31 خرداد ، مهلت تسلیم اظهارنامه عملکرد 1396 صاحبان مشاغل
1
0

با سلام و احترام مالکی که ملک خود را صلح عمری با شرط خیار فسخ نموده و بعد از یک سال از حق فسخ خود استفاده و مجددا سند ملک را به نام خود انتقال داده .در صورتی که بعد از مدتی قصد انتقال ملک را داشته باشد می بایست  هم مالیات صلح و هم  مالیات نقل و انتقال را پرداخت نماید ؟؟

  • مدیر
    پاسخ شما بزودی توسط مدیران سایت داده میشود / موفق باشید
2
0

بله ، به ماده 119 و بعد قانون مالیات های مستقیم مراجعه فرمایید /

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت
  معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور از امکان ارسال صورت معاملات فصلی مربوط به تمامی فصول سال ۱۳۹۶ تا پایان اردیبهش... / مشاهده ادامه
جمع عمومی عادی سالیانه بیمه ما (زیرمجموعه بورسی بانک ملت) با حضور حمید تاجیک عضو هیات مدیره بانک ملت و اکثریت سهامداران در روز ۳۰ تیر ماه ب... / مشاهده ادامه