31 خرداد ، مهلت تسلیم اظهارنامه عملکرد 1396 صاحبان مشاغل
1
0

با سلام

آیا در صورتیکه برگ تشخیص مالیات، صفر باشد، نیازی به دریافت مفاصا حساب هست یا خیر؟ در چنین حالتی اگر مودی تقاضای مفاصا حساب بکند آیا باید مفاصا برای او صادر شود یا خیر؟

با تشکر

  • مدیر
    پاسخ شما بزودی توسط مدیران سایت داده میشود / موفق باشید
0
0

در هر صورت چنانچه مودی نیازبه مفاصاحساب داشته باشد میتواند در راستای ماده 235 قانون مالیات ها (در صورت عدم بدهی قطعی) نسبت به دریافت گواهی مالیاتی اقدام نماید /

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت
  معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور از امکان ارسال صورت معاملات فصلی مربوط به تمامی فصول سال ۱۳۹۶ تا پایان اردیبهش... / مشاهده ادامه
مدیرعامل بیمه خاورمیانه می‌گوید دنیا به دنیال این است که استقبال مردم از بیمه‌ها افزایش یابد، ولی در ایران با دریافت عوارض و مالیات از ب... / مشاهده ادامه